Producenci
Płyta inducyjna do zabodowy MPM-45-IM-16/W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Strefa gotowania 2 boost | 2600 W |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1500 W |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Strefa gotowania 3 boost | 2000 W |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 515 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | Tak 99 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące