Producenci
Płyta indukcyjna AEG IKB64341FB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rodzaj ramy | Pełne wykończenie |
| Kolor ramy | Stal nierdzewna |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kształt ramy | Ukos |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400V2N |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wydajność | |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Oddzielne sterowanie polami grzejnymi | Tak |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Podtrzymywanie ciepła | Tak |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Minutnik | 99 min Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące