Producenci
Płyta indukcyjna AEG IKE64441FB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2300 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 210 mm |
| Kształt ramy | Ukos |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2300 W |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 210 mm |
| Rodzaj ramy | Pełne wykończenie |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1400 W |
| Kolor ramy | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Prostokątny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Strefa gotowania 4 boost | 2500 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3200 W |
| Strefa gotowania 3 kształt | Prostokątny |
| Strefa gotowania 3 boost | 2800 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 3200 W |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Funkcja Hob2Hood | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Blokada panelu do czyszczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące