Producenci
Płyta indukcyjna AMICA PIDH6140PHTUN 3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2100 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2100 W |
| Typ górnej powierzchni | Ceramika |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 3000 W |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 7350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Waga netto | 6,7 kg |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Wydajność | |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 14 |
| Funkcja podtrzymania temperatury | Tak |
| Liczba boosterów | 4 |
| Programy automatyczne | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga brutto | 7,9 kg |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Ilość programów gotowania | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pauza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
| Dodatkowe cechy konstrukcyjne | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Minimalna podbudowa | 250 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Grubość blatu (min) | 1,2 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące