Producenci
Płyta indukcyjna AMICA PIH6541PHTSUN HC 3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 400 V |
| Moc | 7350 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 7,65 kg |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Funkcja Stop&Go | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 14 |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba boosterów | 4 |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące