Producenci
Płyta indukcyjna BEKO HDMI32400DT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 200 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy front |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Środkowy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2300 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 160 mm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3000 W |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 3600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 26,8 cm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Ergonomia | |
| Automatycznie wyłączany zegar umożliwiający bezpieczne gotowanie | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące