Producenci
Płyta indukcyjna BEKO HII 64200FMTW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1600 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2300 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 2300 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 1800 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Ilość elastycznych stref grzewczych | 1 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 210 mm |
| Strefa gotowania 3 boost | 2300 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Elastyczny rodzaj strefy gotowania | Beko IndyFlex |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 5 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja Stop&Go | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Ergonomia | |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące