Producenci
Płyta indukcyjna BEKO HII64401QT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 5 | Nie dotyczy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 180 mm |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Osłona na płytę kuchenną | Nie |
| Typ palnika/strefy grzewczej 6 | Nie dotyczy |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Palnik do smażenia ryb | Nie |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 7 | Nie dotyczy |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/380-415 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,9 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,8 kg |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Zapłon elektroniczny | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące