Producenci
Płyta indukcyjna BEKO HII64700SUFT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2400 W |
| Boost elastycznej strefy gotowania 1 | 3100 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 3100 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 2200 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3700 W |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,3 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące