Producenci
Płyta indukcyjna BOSCH PIF651HC1E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1600 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2500 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180/280 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Strefa gotowania 2 boost | 3100 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 2200 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3100 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3700 W |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 50 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Wydajność | |
| Szybki start | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące