Producenci
Płyta indukcyjna BOSCH PUE611HC1E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3100 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3100 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 3700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2200 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Przyłącza (prąd) | 4600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Wydajność | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Szybki start | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 753 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,6 kg |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (gotowanie) | Quick stop PowerBoost ReStart TouchSelect QuickStart |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące