Producenci
Płyta indukcyjna BOSCH PUG611AA5E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1400 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3100 W |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Przyłącza (prąd) | 4600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 50 cm |
| Wysokość do blatu | 6 mm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 59 cm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Szybki start | Tak |
| Liczba boosterów | 1 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Minutnik | Nie |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Grill | |
| Grill | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące