Producenci
Płyta indukcyjna BOSCH PVS631HC1E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2500 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1600 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rozmiar szerokości płyty | 59.2 cm |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2500 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Kształt ramy | Ukos |
| Strefa gotowania 2 boost | 3700 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 2200 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 3700 W |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 380 x 210 mm |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3100 W |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 6900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 50 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Waga produktu | 11,6 kg |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wysokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Liczba boosterów | 4 |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 750 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,9 kg |
| Głębokość opakowania | 608 mm |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (gotowanie) | Home Connect |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące