Producenci
Płyta indukcyjna BOSCH PVS63KBB5E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 180 mm |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2200 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 190 x 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1400 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2200 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 190 x 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Strefa kombi | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Regularny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 2 boost | 3700 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 2200 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3700 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3100 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Ilość elastycznych stref grzewczych | 2 stref(y) |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 6900 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja Stop&Go | Tak |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące