Producenci
Płyta indukcyjna Bosch PUJ611BB5E z 3 palnikami, dotykowa, z zegarem, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Strefa gotowania 2 boost | 2200 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 3 stref(y) |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3700 W |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Typ górnej powierzchni | Ceramika |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 210 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2600 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 280 mm |
| Strefa gotowania 3 boost | 3700 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Podwójna strefa |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 0 W |
| Przyłącza (prąd) | 4600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wydajność | |
| Szybki start | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Szerokość opakowania | 753 mm |
| Głębokość opakowania | 603 mm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Minutnik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące