Producenci
Płyta indukcyjna Clatronic EKI 3569 (Płyta indukcyjna; 1 pole grzejne; 2000W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ górnej powierzchni | Emaliowana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Centralny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Minutnik | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące