Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX CIS62450 SenseBoil Hob2Hood Bridge
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Obudowa | Wbudowany |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Minutnik | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące