Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV634
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 14,5 cm |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Normalny palnik | 1800 W |
| Duża średnica palników/płytek eletrycznych | 21 cm |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Obudowa | Wbudowany |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 18 cm |
| Duży palnik | 2300 W |
| Palnik o wolnym ogniu | 1400 W |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400 V |
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące