Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV63443CT SaphirMatt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Strefa gotowania 3 boost | 2800 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3200 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 3200 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 2500 W |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 210 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 210 mm |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2300 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2300 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Wydajność | |
| Funkcja pomostowa | Tak |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 678 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,6 kg |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące