Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV644
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wielkość strefy gotowania 2 (SxG) | 180 x 210 mm |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 180 x 210 mm |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 180 x 210 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Ilość elastycznych stref grzewczych | 2 stref(y) |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Strefa gotowania 3 boost | 3200 W |
| Strefa gotowania 3 wielkość (SxG) | 180 x 210 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2300 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2300 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Strefa kombi | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Strefa gotowania 4 boost | 3200 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy tylny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kształt ramy | Ukos |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Strefa gotowania 3 kształt | Prostokątny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Strefa gotowania 4 kształt | Prostokątny |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3200 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2300 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2300 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Strefa gotowania 2 boost | 3200 W |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość do blatu | 4,4 cm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące