Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX LIL61424C z wtyczką do gniazdka 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Wrzenie |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 210 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 180 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Regularny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 8,76 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,56 kg |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące