Producenci
Płyta indukcyjna ELECTROLUX LIT30230C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Strefa gotowania 4 boost | 3600 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 2500 W |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 2 |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2300 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Tył centralny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1400 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Front centralny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Moc | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przyłącza (prąd) | 3650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 27 cm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wydajność | |
| Domino | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Automatycznie wyłączany zegar umożliwiający bezpieczne gotowanie | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące