Producenci
Płyta indukcyjna GORENJE GI6421SYW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 230 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Rozmiar szerokości płyty | 59.5 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Mały |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Funkcja Bridge | Tak |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1500 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 boost | 2000 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 2000 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 boost | 1600 W |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 7 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące