Producenci
Płyta indukcyjna LIN LI-A23511
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc | 3500 W |
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Timer | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Pauza | Tak |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Strefa gotowania 2 boost | 2100 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Tył |
| Kształt strefy gotowania 2 | Kwadrat |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Materiał płyty | Szkło ceramiczne |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Przód |
| Kształt strefy gotowania 1 | Kwadrat |
| Strefa gotowania 1 podwójny boost | 1600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 291 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 27 cm |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące