Producenci
Płyta indukcyjna LIN LI-B47221
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 7200 W |
| Konstrukcja | |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1800 W |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1400 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Tylne |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Strefa gotowania 3 boost | 2400 W |
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 4 |
| Materiał górnej powierzchni | Szkło |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Strefa gotowania 4 boost | 2100 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 2100 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Przednie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Strefa gotowania 1 podwójny boost | 1800 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1800 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Materiał płyty | Szkło |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące