Producenci
Płyta indukcyjna LIN LI-B47222
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 7200 W |
| Konstrukcja | |
| Regulacja temperatury | Ręczna/automatyczna |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 4 |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Przednie |
| Timer | Tak |
| Czas timera (min) | 0-99 min |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Tylne |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Wysokość produktu | 560 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące