Producenci
Płyta indukcyjna LIN LI-B47400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 7400 W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Konstrukcja | |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 3 | Prostokątny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Timer | Tak |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Kształt strefy gotowania 2 | Kwadrat |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Materiał płyty | Szkło ceramiczne |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Kwadrat |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kształt strefy gotowania 4 | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące