Producenci
Płyta indukcyjna MPM-30-IM-12/N, czarna, szer. 30cm, możliwość zabudowy na równi z blatem, poziom mocy - 1 do 9
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2200 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Wykończenie | Połysk |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1600 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Rozmiar szerokości płyty | 29 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 3000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość przedziału instalacji | 6 cm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 4,32 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 49,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 26,5 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne ustawianie wielkości patelni | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,7 kg |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | Tak 99 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące