Producenci
Płyta indukcyjna MPM-45-IM-07 45cm, 3 pola grzejne, Booster
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar szerokości płyty | 45 cm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna bezstrefowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Liczba płytek elektrycznych | 3 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Średnica strefy ocieplenia | 18 cm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 6100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Ergonomia | |
| Minutnik | 99 min |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące