Producenci
Płyta indukcyjna TEKA IBC 64110 SSM BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Obudowa | Wbudowany |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 210 mm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 3 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 4 | Okrągły |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 5 cm |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Blokada panelu | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Możliwość łączenia pól grzewczych | Tak |
| Funkcja PowerBoost | Tak |
| Zarządzanie energią | Tak |
| Sygnał akustyczny | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące