Producenci
Płyta indukcyjna TEKA IZC 64630 WH MST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kształt ramy | Ukos |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Regularny |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 150 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 185 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 215 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 150 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,9 cm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wydajność | |
| Funkcja Stop&Go | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Funkcja kontroli gotowania | Tak |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Blokada panelu do czyszczenia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Grill | |
| Źródło ciepła grilla | Prąd elektryczny |
| Grill | Tak |
Gwarancja 24 miesiące