Producenci
Płyta indukcyjna do zabudowy MPM-45-IM-14, 45 cm, Funkcja Booster, timer, minutnik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy przód |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 3 |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Centralny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Liczba płytek elektrycznych | 3 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 3 | Okrągły |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 6000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Wykrywanie naczynia | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Ergonomia | |
| Minutnik | 99 min Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące