Producenci
Płyta montażowa Ubiquiti UACC-GB-Plate-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Ubiquiti Networks |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC), Stal nierdzewna |
| Model | Oprawa |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 183 g |
| Średnica | 14 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące