Producenci
Płyta serwerowa Supermicro MBD-X13SCH-F-O
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Procesor | |
| Litografia | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 95 W |
| Intel® Xeon series | E-2400 |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 8 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 (Socket V0) |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 BMC |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz 3600 MHz 4000 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 8 - 90% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Złącze zasilania dysku DOM | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.5 |
| Wersja ACPI | 6.4 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 32 Mbit |
| Wersja UEFI | 2.8 |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III, M.2 |
| Poziomy RAID | 0 5 10 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 8GB 32GB 16GB |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 128 GB |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć) | 2280/22110 (M-key) |