Producenci
Płyty gazowa Siemens EC 7A5RB90 (5 pól grzejnych; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj płyty grzejnej | Gaz |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 5 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 5 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 4000 W |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 5 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Liczba palników | 5 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Centralny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 3000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Bardzo duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Moc palnika wok | 4000 W |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 5 |
| Pozycja palnika woka | Średnia |
| Moc palnika/strefy grzewczej 5 | 1700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 5 | Regularny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Palnik woka | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Wrzenie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 3 A |
| Przyłącza (prąd) | 1 W |
| Przyłącza (gaz) | 12500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16 kg |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 750 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,5 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 48 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 49 cm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wydajność | |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Duży palnik | 3000 W |
| Normalny palnik | 1750 W |
| Bardzo duży palnik o dużej prędkości | 5000 W |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Minutnik | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące