Producenci
Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej Emerio HO-105589 grzejnik Wewnętrzna Biały 2000 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Funkcja nawilżacza | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ochrona przed przewróceniem | Tak |
| Model | Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej |
| Typ elementu grzejącego | Olej |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Koła transportowe | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzewcza (min) | 800 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj grzejnika podczas pracy, aby uniknąć ryzyka przegrzania. Unikaj kontaktu z olejem wewnątrz grzejnika, może być toksyczny dla zdrowia. Grzejnik olejowy powinien być umieszczony z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące