Producenci
Podkaszarka 18V MAKITA DUR369APT2 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość obrotowa | 7000 RPM |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Szary |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Napięcie wejściowe AC | 36 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1846 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Wear protective eyewear and clothing while operating. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy