Producenci
Podkaszarka 18V MAKITA DUR369APT2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ głowy | Żyłka |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Szybkość obrotowa | 7000 RPM |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Kolor produktu | Szary Niebieski Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 36 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Długość produktu | 1846 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące