Producenci
Podkaszarka 2x18V Bez Aku i Ładow DUR369AZ MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Podkaszarka 2 w 1 i podkaszarka do sznurków |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Szybkość obrotowa | 7000 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Średnica cięcia (max) | 43 cm |
| Moc | |
| Akumulator | Nie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 190,5 cm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy