Producenci
Podkaszarka MAKITA DUR181SY (Żyłka) (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Obracana głowica | Tak |
| Gwint wrzeciona | M8 x 1.5LH |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Typ głowy | Żyłka |
| Ochraniacz roślin | Tak Tak |
| Szybkość obrotowa | 7800 RPM |
| Druga rączka | Tak |
| Teleskopowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Regulacja wysokości | 19 cm |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 1,5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Długość produktu | 1433 mm |
| Szerokość produktu | 297 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy