Producenci
Podkaszarka akumulatorowa KARCHER LTR 18-25 Battery Set
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Średnica cięcia (max) | 25 cm |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Automatyczny wysuw żyłki | Tak |
| Druga rączka | Tak |
| Typ głowy | Żyłka |
| Szybkość obrotowa | 9500 RPM |
| Średnica liny | 1,6 mm |
| Moc | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas pracy | 30 min |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 296 mm |
| Długość produktu | 118,4 cm |
| Głębokość produktu | 386 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące