Producenci
Podkaszarka akumulatorowa MAKITA DUR181Z (Żyłka; 260 mm) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 2,5 dB 88,5 dB |
| Ochraniacz roślin | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny Niebieski |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 91 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Średnica cięcia (max) | 26 cm |
| Szybkość obrotowa | 7800 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Druga rączka | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1433 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Szerokość produktu | 267 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulowana rączka | Tak |
Gwarancja 3 miesiące