Producenci
Podkaszarka akumulatorowa do trway 18V-230 BOSCH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Średnica koła tnącego | 23 cm |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1160 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
Gwarancja 24 miesiące