Producenci
Podkaszarka akumulatorowa (kosa) - Makita UR008GM101
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość obrotowa | 5000 RPM |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Poziom mocy dźwięku | 91,9 dB |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Średnica cięcia (max) | 43 cm |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu L |
| Kolor produktu | Zielony Stal nierdzewna |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Teleskopowy | Nie |
| Liczba biegów | 3 |
| Typ głowy | Żyłka |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Długość produktu | 1803 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Torba na zestaw kluczy Klucz imbusowy 4 mm Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Uprząż Akumulator BL4040 (40V max / 4,0 Ah) XGT 2-żyłkowa głowica tnąca Ładowarka DC40RA XGT |
Gwarancja 24 miesiące