Producenci
Podkaszarka akumulatorowa (kosa) - Makita UR012GZ06
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom mocy dźwięku | 97,7 dB |
| Kolor produktu | Zielony Stal nierdzewna |
| Liczba biegów | 3 |
| Średnica cięcia (max) | 48 cm |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Szybkość obrotowa | 6800 RPM |
| Teleskopowy | Nie |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Średnica żyłki | 2,7 mm |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu kierownica |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Źródło zasilania | Akumulator x2 |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Moc | 2000 W |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1790 mm |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Klucz nasadowy 17 Torba na zestaw kluczy Klucz imbusowy 4 mm Klucz imbusowy 5 mm Głowica tnąca z 3 nożami z tworzywa 2-żyłkowa głowica tnąca Instrukcja obsługi x 1 Osłona noża tnącego 2-zębny nóż tnący 255 mm Karta gwarancyjna Uprząż |
Gwarancja 24 miesiące