Producenci
Podkaszarka akumulatorowa (kosa) - Makita UR016GM101
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał ostrza | Nylon |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rozmiar szpuli | M10 x 1.25 LH |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu kierownica |
| Teleskopowy | Nie |
| Szybkość obrotowa | 6500 RPM |
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Typ głowy | Żyłka |
| Średnica cięcia (max) | 33 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 94,1 dB |
| Kolor produktu | Zielony Stal nierdzewna |
| Liczba biegów | 3 |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Moc | |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Napięcie baterii | 40 V |
| Moc | 600 W |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Obsługiwany typ akumulatora | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Długość produktu | 1792 mm |
| Wysokość produktu | 537 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Klucz nasadowy 16/17 Akumulator BL4040 (40V max / 4,0 Ah) XGT Klucz imbusowy 4 mm Głowica tnąca 255 mm Podkaszarka akumulatorowa (kosa) Karta gwarancyjna Uprząż Instrukcja obsługi x 1 Ładowarka DC40RC XGT Torba na zestaw kluczy Osłona noża tnącego |
Gwarancja 24 miesiące