Producenci
Podkaszarka do trawy Aku 18v DCM561PBS-XJ DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Model | Trymer do strun |
| Typ głowy | Żyłka |
| Średnica cięcia (max) | 3,3 cm |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt w kształcie pętli D |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Wear protective eyewear and clothing while operating. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy