Producenci
Podkaszarka elektryczna MAKITA DUR189Z (Żyłka)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 5000 RPM |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Gwint wrzeciona | M8 x 1,25 LH |
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 4000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 6000 RPM |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Długość produktu | 161 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy