Producenci
Podkaszarka żyłkowa 12V różowa UR100DSAP MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Podkaszarka żyłkowa |
| Kolor produktu | Czarny Różowy |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szybkość obrotowa | 10000 RPM |
| Średnica cięcia (max) | 26 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Moc | |
| Zasilanie | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Baterie, Akumulator |
| Torba w zestawie | Tak |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 835-1185mm |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 267 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podkaszarka UR100DSAP, akumulator 12V 2,0 Ah (BL1021B), ładowarka DC10SB, głowica żyłkowa, osłona głowicy, pas barkowy, uchwyt typu pętla, żyłka tnąca 1,65 mm (15 m), klucz imbusowy 4 mm, torba materi | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną. |
Gwarancja 12 miesięcy