Producenci
Podkaszarka żyłkowa 18v bez aku i ład OLT1832 RYOBI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Żółty |
| Poziom mocy dźwięku | 94,2 dB |
| Teleskopowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Średnica liny | 1,6 mm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące